Duben 2013

Tarif O2 Free CZ nyní jen za 749 Kč měsíčně

26. dubna 2013 v 19:55
O2 přináší nové tafify FREE s doslova revolučními cenami. Tarif O2 FREE CZ obsahuje neomezené volání a SMS do všech českých sítí a 1 GB dat pro mobilní internet. Více na O2 Free.


Dárkové poukázky

24. dubna 2013 v 17:18 | Majka
Dárkové poukázky jsou jednoduchou formou, jak obdarovat, pokud zrovna nevíte čím. Udělejte radost někomu ze svých přátel nebo dárkovou kartu přidejte mezi dárky, jaké byste si sami přáli dostat.

Nejvíce dárkových poukázek naleznete na Slevovykupon.net. Mrkněte na dárkové poukázky.


Kasa slevový kupon

21. dubna 2013 v 1:15 | Majka
Zde najdete slevové kupóny pro kasa.cz, které vám umožní získat slevy na nákupy, až na 50%. Zadejte svou e-mailovou adresu do formuláře v horní části stránky, pro jistotu, že vám bude oznámeno, kdy přidáme nový slevový kód. Slevové kódy umožňují také získat dopravu zdarma. Kasa slevový kupon.


Slevový kupon

19. dubna 2013 v 14:43 | Majka
Nakupujte na internetu se slevovými kupóny, není to těžké a během chvíle si tak můžete zlevnit nákup až o 40%! Před každým nákupem sledujte server Slevovykupon.net, který nabízí slevový kupon do stovek různých eshopů i kamenných prodejen!


Slevový poukaz mall.cz

9. dubna 2013 v 1:42
Mall.cz je internetová nákupní galerie nabízející bílé zboží, elektroniku, PC a mobily, sport, hobby, chovatelské potřeby, hračky, design a styl.


Nakupte na Mall.cz se slevovým kupónem ze serveru Slevovykupon.net a vždy ušetříte! Více už najdete na speciální stránce Slevový poukaz Mall.cz.

Fortuna bonusy

9. dubna 2013 v 1:41
První sázka na Ifortuna.cz za 100 Kč zdarma. Využijte časově omezené akce na Fortuna bonusy


Slevy kam se podíváte

9. dubna 2013 v 1:40
Máte rádi slevy? Samozřejmě, že ano. Kdo by v dnešní době neměl slevy rád. Každý z nás má bezpochyby radost z každé výhodné koupě, obzvláště jedná - li se o výraznou slevu z původní ceny. Zejména výhodné jsou dnes velmi oblíbené slevové portály, kterých na internetu naleznete nepřeberné množství. Většina těchto slevových portálů Vám nabízí slevové kupóny na určitý produkt, službu, apod.

Co byste ale řekli na portál, který Vám nabídne slevový kupón na veškerý sortiment jiného internetového obchodu? Nezní to lákavě? Takové slevové kupóny jsou potom výborné i jako dárky pro Vaše blízké. Jedná se o dárek, který neurazí a je jen na obdarovaném, jak jej zužitkuje. Slevové kupóny jsou v dnešní době velmi oblíbenými a moderními dárky, zejména pokud je obtížné odhadnout, co konkrétně by si obdarovaný přál.

Představte si, internetová stránka, která Vám nabízí slevové kupóny z několikaset internetových obchodů s různým zaměřením. Široká škála slevových kódů z nepřeberného množství internetových obchodů, taková nabídka zláká každého. Slevové nabídky jsou pravidelně aktualizovány, proto se můžete při každé návštěvě těchto stránek těšit na nové a nové nabídky. Každý den zde naleznete několik stovek skutečně lákavých slevových kupónů.

Vybírat si můžete podle nabídek nejblíže Vašemu městu, nebo také podle konkrétních obchodů, které jsou Vašimi oblíbenými či dle preferovaného zboží, které si zvolíte v kategoriích. Kategorie jsou přehledné a dále rozdělené do podkategorií. Nemusíte se tedy obávat, že Vámi hledané zboží nenaleznete. Slevový portál Vám také nabízí emailové služby, aby Vám neunikly žádné slevové kupóny. Stačí jen na internetových stránkách zadat email a aktuální novinky Vám budou chodit jednou týdně. Využijte tedy vskutku lákavé nabídky slevového portálu slevovykupon.net.