Květen 2013

Gamehouse slevový kupón

30. května 2013 v 0:44
Internetový obchod Gamehouse.cz je ideálním místem pro milovníky her. Nabízí totiž široké spektrum her a herních příslušenství pro Nintendo 3DS, Nintendo DS, Nintendo DSi, Nintendo DSi XL, Nintendo Wii U, Nintendo Wii, GameBoy, Playstation Vita, Playstation 2, PlayStation 3, Playstation Portable PSP, Xbox 360, pc hry a RC modely Silverlit. Existuje i možnost předobjednávky se slevou na zboží, které teprve příjde na trh.
Na Slevovykupon.net najdete Gamehouse slevový kupón, který vám umožní získat slevy na nákupy, až do 50%. Zadejte svou e-mailovou adresu do formuláře v horní části stránky, pro jistotu, že vám bude oznámeno, kdy přidáme nový slevový kód. Slevové kódy umožňují také získat přepravu zdarma.

Supersektor slevový kupón

30. května 2013 v 0:40
Internetový obchod Supersektor.cz nabízí kvalitní a moderní nábytek - židle, sedací soupravy, postele i sektorový nábytek.

Na Slevovykupon.net najdete Supersektor slevový kupón, který vám umožní získat slevy na nákupy, až na 50%. Zadejte svou e-mailovou adresu do formuláře v horní části stránky, pro jistotu, že vám bude oznámeno, kdy přidáme nový slevový kód. Slevové kódy umožňují také získat dopravu zdarma.


Zoot slevový kupón

30. května 2013 v 0:31
Známé světové značky poprvé v České republice na ZOOT.cz. Každý den nové akční nabídky a nové kolekce od známých návrhářů. Nenechte si ujít jedinečné kolekce dámské, pánské módy, módních doplňků, bot, hráček a dekorací pro domácnost. ZOOT.cz pro Vás každodenně připravuje úlovek dne, a to jeden z dámské a jeden z pánské kolekce, který dostanete za neuvěřitelně nízkou cenu (zlevněné o 50-70%). Jenom se nenechte předstihnout, protože počet zboží v akci je omezený o rychle mizí.

Na Slevovykupon.net najdete Zoot slevový kupón, který vám umožní získat slevy na nákupy, až na 50%. Zadejte svou e-mailovou adresu do formuláře v horní části stránky, pro jistotu, že vám bude oznámeno, kdy přidáme nový slevový kód. Slevové kódy umožňují také získat dopravu zdarma.


Slevový kupón

30. května 2013 v 0:27
Naleznete u nás slevové kupóny do internetových obchodů, i klasických nákupních center. Slevový kupón si můžete buď vytisknout, nechat zaslat na e-mail nebo mobilní telefon. Za slevové kupóny se u nás neplatí, jsou zdarma!


Odmítáte platit zbytečné mnoho? Díky slevovým kupónům nemusíte!

30. května 2013 v 0:22
Někoho, majícího v této době přebytek finančních prostředků, bychom nejspíš hledali opravdu dlouho. Avšak mnozí z nás i tak utrácí za zboží opravdu dost, ačkoliv by jej mohl zakoupit se slevou. Nemluvíme o zboží z listů reklamních letáků, které je zlevněné o zanedbatelné procento, kdy je sleva jednoho zboží kompenzována zvýšením ceny jiného zboží. Mluvíme tady o slevách v řádech desítek %, kterých je možné dosáhnout nákupy na tzv. slevových portálech. Jeden si představíme v následujícím článku, takový, který se v mnoha věcech od ostatních liší.

Internet slevy

Portály slev jsou, co se týče výhodnosti nákupu daleko před internetovými obchody, ty se dnes svými cenami s přehledem vyrovnají obchodům kamenným. Mezi takové slevové portály patří třeba Slevovykupon.net. Na rozdíl od jiných tento slevový portál nefunguje na principu hromadných objednávek, především jde o to, nahromadit co nejvíce slev od prodejců napříč celým internetem. Díky slevovým kuponům na tomto portálu, je možné ušetřit nejen za oblečení a elektroniku, stejně tak i za zahradní nábytek ba i povinné ručení. A nebojte se, ani v natolik rozsáhlé nabídce slevových kupónů se neztratíte. Orientaci mezi desítkami slevových kupónů Vám usnadní logicky tříděné kategorie, které vás vždy navedou ke slevě, kterou zrovna hledáte.

Do teď Vám spoustu slev uniklo, dnes už se Vám to nestane!


K využívání portálu Slevovykupon.net, nepotřebujete žádnou registraci. Jenže to pak přijdete o spoustu výhod, které by Vám registrace zajistila. Registrovaným zákazníkům totiž každý týden chodí přehled těch nejzajímavějších slev tak, tak, aby jim nic neuniklo. To ještě nepřišla řeč na další výhody plynoucí z bonusového programu a na možnosti exkluzivních kupónů na slevy, které jsou přístupné i běžným zákazníkům. Jak vidíte, tak registrace na Slevovykupon.net Vám může jen přidat. Neváhejte tedy a začněte šetřit více než stokoruny již dnes!